FacebookGoogleInstagramLinkedinMenuLayer 1PinterestTwitteradd-photoadd-videocrosseuroLayer 1fblinkedinlist-of-serviceslogo_newmenu_iconphoto-cameraplusrubsearchtcamuserviewyoutube

Event Management (k/m)    April 5, 2017

Location

Poland / Warszawa

Salary

not mentioned

Work experience

Skills

Event manager
full time

Purpose

Hotel usytuowany jest przy trasie prowadzącej do ścisłego centrum Warszawy i niecały kilometr od lotniska Im. Fryderyka Chopina. To doskonała baza noclegowa dla pasażerów lotniska oraz komfortowe miejsce na spotkania biznesowe.
posiada największą powierzchnię kongresowo-wystawienniczą w Warszawie. Organizujemy konferencje, sympozja, bankiety i inne eventy, nawet dla najbardziej wymagających klientów.

SANGATE HOTEL AIRPORT dysponuje 15 salami konferencyjnymi oraz 7 pokojami spotkań. Łączna powierzchnia konferencyjna to blisko 6000m2, rozmieszczonych na 3 poziomach.
Wszystkie sale są klimatyzowane oraz większość z nich ma dostęp do światła dziennego.
Na naszej największej Sali , o powierzchni 2225 m2 , organizujemy bale, bankiety i eventy branżowe nawet do 1000 osób. Wszyscy goście mają miejsca siedzące przy okrągłych stołach.
Zapewniamy wynajem profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego, instalacji estradowych, scenografii, tłumaczeń symultanicznych.

SANGATE HOTEL AIRPORT dysponuje: 656 miejscami noclegowymi w 340 pokojach. Pokoje zarówno 1 jak i 2-osobowe dostępne są w trzech standardach
Pokoje typu Biznes znajdują się w wyższej 10-piętrowej części hotelu. Pokoje są przestronne i klimatyzowane, do wyboru z jednym lub dwoma łóżkami. Apartamenty biznes składają się z dwóch powierzchni mieszkalnych , dużej łazienki z wanną oraz oddzielnej toalety dla gości.

SANGATE HOTEL AIRPORT poszukuje młodych, kreatywnych ludzi na stanowisko:
Event Management (k/m)
Zakres obowiązków:
Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji z Klientami;
Obsługa Klienta w zakresie konferencji, szkoleń, warsztatów realizowanych na terenie kliniki;
Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z nowymi
i dotychczasowymi Klientami;
Identyfikowanie nowych potrzeb Klientów, rekomendowanie i inicjowanie tworzenie nowych produktów wraz z potencjałem biznesowym;
Realizacja założonego planu sprzedaży i strategii sprzedaży.

Oczekiwania:
Wykształcenie min. licencjackie, preferowane wyższe;
Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży, preferowane w obszarze B2B;
Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami;
Orientacja na cel i determinacja w działaniu;
Doskonała umiejętności autoprezentacji i organizacji czasu;
Umiejętność pracy w zespole;
Dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie,
przyjazną atmosferę w młodym, profesjonalnym zespole.
możliwość rozwoju zawodowego
atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV na adres:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Sangate Hotel Airport
ul. 17 Stycznia 32 , 02-148 Warszawa, Polska

To apply the vacancy, please register or sign in as a job seeker